Odnawialne Źródła Energii w TeraMarket ... Sprawdź w PMT PickUP w Twojej Okolicy ...

Pomoc

Witaj !

Ta społeczność jest przeznaczona dla profesjonalistów i entuzjastów naszych produktów i usług.

Dziel się najlepszymi treściami i nowymi pomysłami marketingowymi i omawiaj je, buduj swój profil zawodowy i razem stań się lepszym ...

Ta społeczność jest przeznaczona dla profesjonalistów i entuzjastów naszych produktów i usług. Dziel się i dyskutuj o najlepszych treściach i nowych pomysłach marketingowych, buduj swój profil zawodowy i stań się lepszym sprzedawcą.

This community is for professional and enthusiast users, partners and programmers. You can ask questions about:

 • jak zainstalować SBFaktor na konkretnej infrastrukturze,
 • jak skonfigurować lub dostosować SBFaktor do konkretnych potrzeb biznesowych,
 • jaki jest najlepszy sposób korzystania z SBFaktor dla określonej potrzeby biznesowej,
 • jak tworzyć moduły dla własnych potrzeb,
 • szczegółowe pytania dotyczące ofert usług SBFaktor itp.

Zanim zapytasz - pamiętaj, aby wyszukać podobne pytanie. Możesz wyszukiwać pytania według tytułu lub tagów. Możesz też odpowiedzieć na własne pytanie.

Unikaj zadawania pytań, które są zbyt subiektywne i dyskusyjne lub nie dotyczą tej społeczności.

Powinieneś zadawać tylko praktyczne pytania, na które można odpowiedzieć, w oparciu o rzeczywiste problemy, z którymi się borykasz. Gadatowe, otwarte pytania zmniejszają użyteczność tej witryny i wypychają inne pytania z pierwszej strony.

To prevent your question from being flagged and possibly removed, avoid asking subjective questions where …

 • każda odpowiedź jest równie ważna: "Jaki jest twój ulubiony ______?"
 • twoja odpowiedź jest dostarczana wraz z pytaniem i oczekujesz więcej odpowiedzi: "Używam ______ dla ______, z czego korzystasz?"
 • nie ma rzeczywistego problemu do rozwiązania: "Ciekawy jestem, czy inni czują się tak, jak ja."
 • zadano nam otwarte, hipotetyczne pytanie: "Co się stanie, jeśli zdarzy się _____?"
 • jest to tyrada pod postacią pytania: "______ jest do kitu, mam rację?"

If you fit in one of these example or if your motivation for asking the question is “I would like to participate in a discussion about ______”, then you should not be asking here but on our mailing lists. However, if your motivation is “I would like others to explain ______ to me”, then you are probably OK.

(Powyższa sekcja została zaadoptowana z Stackoverflow FAQ.)

Co więcej:

 • Odpowiedzi nie powinny zawierać kolejnych pytań ani rozszerzać istniejącego. Zamiast tego wyedytuj pytanie albo dodaj komentarz z pytaniem.
 • Odpowiedzi nie powinny komentować innych odpowiedzi. Zamiast tego dodaj komentarz do pozostałych odpowiedzi.
 • Odpowiedzi nie powinny wskazywać tylko na inne pytania. Zamiast tego dodaj komentarz do pytania "Możliwy duplikat ...". Można jednak dołączyć linki do innych pytań lub odpowiedzi, dostarczając odpowiednich dodatkowych informacji.
 • Odpowiedzi nie powinny jedynie zawierać linku do rozwiązania. Zamiast tego podaj tekst opisu rozwiązania w swojej odpowiedzi, nawet jeśli jest to tylko kopiowanie / wklejanie. Linki są mile widziane, ale powinny być komplementarne w stosunku do odpowiedzi, źródeł odsyłających lub dodatkowej lektury.

Odpowiedzi nie powinny dodawać ani rozszerzać pytań. Insteade albo edytuj pytanie, albo dodaj komentarz.

Odpowiedzi nie powinny komentować innych odpowiedzi. Zamiast tego dodaj komentarz do pozostałych odpowiedzi.

Odpowiedzi nie powinny wskazywać tylko na inne pytania. Zamiast tego należy dodać komentarz wskazujący "Możliwy duplikat ...". Można jednak zamieścić linki do innych pytań lub odpowiedzi, zawierające istotne dodatkowe informacje.

Odpowiedzi nie powinny jedynie zawierać linku do rozwiązania. Zamiast tego podaj tekst opisu rozwiązania w swojej odpowiedzi, nawet jeśli jest to tylko kopiowanie / wklejanie. Linki są mile widziane, ale powinny być komplementarne w stosunku do odpowiedzi, źródeł odsyłających lub dodatkowej lektury.

Odpowiedzi nie powinny rozpoczynać debat Te pytania i odpowiedzi społeczności nie są grupą dyskusyjną. Prosimy o unikanie debat w odpowiedziach, ponieważ osłabiają one istotę pytań i odpowiedzi. W przypadku krótkich dyskusji użyj funkcji komentowania.

Gdy pytanie lub odpowiedź zostaną zaopiniowane, użytkownik, który je zamieścił, otrzyma punkty, które nazywane są "punktami karmy". Punkty te służą jako przybliżona miara zaufania społeczności do niego / jej. Na podstawie tych punktów użytkownikom stopniowo przydzielane są różne zadania moderacyjne.

Na przykład, jeśli zadasz interesujące pytanie lub udzielisz pomocnej odpowiedzi, Twój wkład zostanie pozytywnie rozpatrzony. Z drugiej strony, jeśli odpowiedź jest myląca - zostanie odrzucona. Każdy głos za wygeneruje 10 punktów, każdy głos przeciw odejmie 10 punktów. Za pytanie lub odpowiedź dziennie można zgromadzić maksymalnie 200 punktów. Tabela podana na końcu wyjaśnia wymagania dotyczące punktów reputacji dla każdego rodzaju zadania moderacji.

Celem tej witryny jest stworzenie odpowiedniej bazy wiedzy, która odpowiadałaby na pytania związane z SBFaktor.

Dlatego pytania i odpowiedzi mogą być edytowane jak strony wiki przez doświadczonych użytkowników tej witryny w celu poprawy ogólnej jakości zawartości bazy wiedzy. Takie przywileje są przyznawane na podstawie poziomu karmy użytkownika: będziesz mógł zrobić to samo, gdy twoja karma osiągnie wystarczająco wysoki poziom.

Jeśli nie zgadzasz się z tym podejściem, proszę uszanuj Społeczność i użyj Google+ zamiast tego.

5 głosuj za, dodawaj komentarze
50 głos przeciw
30 wstaw odnośnik tekstowy, prześlij pliki
750 Twoja biografia może być postrzegana jako podpowiedź
50 usuń własny komentarz
100 oznacz obraźliwe, zamknij własne pytania
300 edytuj dowolny post, zobacz obraźliwe oznaczenia
500 zaakceptuj każdą odpowiedź
500 usunąć jakikolwiek komentarz
500 zamknąć jakikolwiek post
1000 usunąć jakiekolwiek pytanie lub odpowiedź